تبلیغات
“دنا” سومین خودرو با برند ملی - تولید فیات 500 در خطوط کرایسلر
“دنا” سومین خودرو با برند ملی
عکس داغ داغ رو از اینجا بگیرید..........
با سلام خدمت همه بازدیکنندگان محترم متاسفانه به دلیل مشغله های اینجانب یه چند ماهی وبلاگ خوابیده بود به طوری که بازدید روزانه به زیر 100 نفر رسید. خوشتبختانه تونستم با برنامه ریزی که انجام دادم یه وقت کوچکی برای آپدیت کردن این وبلاگ پیدا کنم و امیدوارم بتونم در خدمت شما دوستداران ماشین باشم و این فرصت رو غنیمت میدونم و تعدادی از کارهای انجام شده و همچنین برنامه هایی که در آینده انجام خواهد شد رو خدمتتون ارائه میدم: کارهای انجام شده: 1-تغییر فالب جهت جلوگیری از یکنواختی و همچنین بهینه شده با اینترنت های کم سرعت 2-اضافه شدن بخش تبلیغات و فروشگاه به سایت (فروشگاه اختصاصی سایت نیست) 3-پاسخگویی به نظرات دوستان 4-ارسال لینک وبلاگ به سایر وبلاگ ها جهت همکاری بیشتر و بالا رفتم بازدید روزانه 5-بهینه سازی وبلاگ برای هر چه بهتر دیده شدن در موتورهای جستجوگر 6-...... برنامه های آینده: 1-اضافه شدن فروشگاه اختصاصی وبلاگ 2-تبدیل وبلاگ به سایت با همکاری شما دوستان و سروران گرامی 3-طراحی اختصاصی قالب سایت یا وبلاگ لطفا در نظرسنجی های سایت شرکت کنید. از اینکه ما را همراهی میکنید سپاسگذارم و امیدوارم با کمک شما دوستان بتونیم به اهداف این وبلاگ دست پیدا کنیم.


بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 28 مرداد 1388
گروه بین الملل: گروه خودروسازی کرایسلر که حالا زیر نظر فیات اداره می شود آرام آرام با شرایطی که مدیران ایتالیایی خود می گیرد .

به گزارش خبرخودرو، در اولین گام قرار است که به زودی تولید فیات 500 در خطوط کرایسلر آغاز شود .

فیات همچنین اعلام کرده که تولید یک خودروی شهری و کم مصرف را که اندکی بزرگتر از مدل 500 خواهد بود نیز در آمریکا شروع خواهد کرد.

مدیران کرایسلر خط تولید واقع در مکزیک را برای ساخت فیات 500 در نظر گرفته اند چون تولید این خودرو در خطوط واقع در آمریکا هنوز با بعضی موانع قانونی مواجه است.

کرایسلر اخیراً از دولت آمریکا وام دریافت کرده و قرار است در خطوط تولیدش در آمریکا با اتحادیه کارگران هماهنگ باشد.
طبقه بندی: نمایشگاه ماشین، 
ارسال توسط نیما
آرشیو مطالب
نظر سنجی
قالب جدید چطوره؟


صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها
blogskin

موبایل

فال حافظ

دانلود

خرید اینترنتی