تبلیغات
“دنا” سومین خودرو با برند ملی - صدور 20 هزار گواهینامه هوشمند
“دنا” سومین خودرو با برند ملی
عکس داغ داغ رو از اینجا بگیرید..........
با سلام خدمت همه بازدیکنندگان محترم متاسفانه به دلیل مشغله های اینجانب یه چند ماهی وبلاگ خوابیده بود به طوری که بازدید روزانه به زیر 100 نفر رسید. خوشتبختانه تونستم با برنامه ریزی که انجام دادم یه وقت کوچکی برای آپدیت کردن این وبلاگ پیدا کنم و امیدوارم بتونم در خدمت شما دوستداران ماشین باشم و این فرصت رو غنیمت میدونم و تعدادی از کارهای انجام شده و همچنین برنامه هایی که در آینده انجام خواهد شد رو خدمتتون ارائه میدم: کارهای انجام شده: 1-تغییر فالب جهت جلوگیری از یکنواختی و همچنین بهینه شده با اینترنت های کم سرعت 2-اضافه شدن بخش تبلیغات و فروشگاه به سایت (فروشگاه اختصاصی سایت نیست) 3-پاسخگویی به نظرات دوستان 4-ارسال لینک وبلاگ به سایر وبلاگ ها جهت همکاری بیشتر و بالا رفتم بازدید روزانه 5-بهینه سازی وبلاگ برای هر چه بهتر دیده شدن در موتورهای جستجوگر 6-...... برنامه های آینده: 1-اضافه شدن فروشگاه اختصاصی وبلاگ 2-تبدیل وبلاگ به سایت با همکاری شما دوستان و سروران گرامی 3-طراحی اختصاصی قالب سایت یا وبلاگ لطفا در نظرسنجی های سایت شرکت کنید. از اینکه ما را همراهی میکنید سپاسگذارم و امیدوارم با کمک شما دوستان بتونیم به اهداف این وبلاگ دست پیدا کنیم.


بازدید : مرتبه
تاریخ : سه شنبه 27 مرداد 1388
به گزارش خبرخودرو ، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا گفت:‌ طرح صدور گواهینامه هوشمند به صورت نمونه آزمایشی در حال اجرا است و تاکنون 20 هزار گواهینامه هوشمند صادر شده است.

سردار سرتیپ اسکندر مومنی افزود:‌ این طرح پس از رفع نواقص احتمالی در کل تهران و سپس در سراسر کشور اجرا خواهد شد.

وی یکی از اولویت های اصلی برنامه های پلیس راهور را استفاده از فناوری های نوین برای کاهش کنترل فیزیکی و انسانی اعلام کرد و گفت: استفاده از دوربین های ثبت تخلفات گسترش می یابد.

مومنی با بیان این که مسیر کامل تهران - مشهد بزودی زیرپوشش این دوربین ها قرار می گیرد، گفت: استفاده از فناوریهای نوین، نقش بسزایی در بازدارندگی از تخلفات رانندگی دارد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا گفت: حدود پنج هزار نفر از تلفات سالانه تصادفات مربوط به موتورسواران است.

سرتیپ مومنی با بیان این که موتورسیکلت ها در یک سوم تصادفات نقش دارند، گفت:‌ پلیس راهور ناجا برای پلاک موتورسیکلتها و آموزش موتور سیکلت سواران برنامه های ویژه ای دارد.طبقه بندی: نمایشگاه ماشین، 
ارسال توسط نیما
آرشیو مطالب
نظر سنجی
قالب جدید چطوره؟


صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها
blogskin

موبایل

فال حافظ

دانلود

خرید اینترنتی