تبلیغات
“دنا” سومین خودرو با برند ملی - فروش اوپل با عجله نخواهد بود
“دنا” سومین خودرو با برند ملی
عکس داغ داغ رو از اینجا بگیرید..........
با سلام خدمت همه بازدیکنندگان محترم متاسفانه به دلیل مشغله های اینجانب یه چند ماهی وبلاگ خوابیده بود به طوری که بازدید روزانه به زیر 100 نفر رسید. خوشتبختانه تونستم با برنامه ریزی که انجام دادم یه وقت کوچکی برای آپدیت کردن این وبلاگ پیدا کنم و امیدوارم بتونم در خدمت شما دوستداران ماشین باشم و این فرصت رو غنیمت میدونم و تعدادی از کارهای انجام شده و همچنین برنامه هایی که در آینده انجام خواهد شد رو خدمتتون ارائه میدم: کارهای انجام شده: 1-تغییر فالب جهت جلوگیری از یکنواختی و همچنین بهینه شده با اینترنت های کم سرعت 2-اضافه شدن بخش تبلیغات و فروشگاه به سایت (فروشگاه اختصاصی سایت نیست) 3-پاسخگویی به نظرات دوستان 4-ارسال لینک وبلاگ به سایر وبلاگ ها جهت همکاری بیشتر و بالا رفتم بازدید روزانه 5-بهینه سازی وبلاگ برای هر چه بهتر دیده شدن در موتورهای جستجوگر 6-...... برنامه های آینده: 1-اضافه شدن فروشگاه اختصاصی وبلاگ 2-تبدیل وبلاگ به سایت با همکاری شما دوستان و سروران گرامی 3-طراحی اختصاصی قالب سایت یا وبلاگ لطفا در نظرسنجی های سایت شرکت کنید. از اینکه ما را همراهی میکنید سپاسگذارم و امیدوارم با کمک شما دوستان بتونیم به اهداف این وبلاگ دست پیدا کنیم.


بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 26 مرداد 1388

گروه بین الملل: جنرال موتورز بزرگترین خودروساز آمریکا و مقامات دولتی آلمان در واکنش های جداگانه اما همسو ، اعلام کردند که فروش اوپل قریب الوقوع نخواهد بود.

به گزارش خبرخودرو، سران جنرال موتورز اخیراً از پیشنهاد مجدد مگنا حمایت کرده اند در حالیکه آنگلا مرکل صدراعظم آلمان در کنفرانس خبری مشترک اش با دیمیتری مدودف رئیس جمهور روسیه آینده اوپل را بر خلاف پیش بینی های اخیر تعریف کرده است.

مرکل مدعی شد که تصمیم گیری نهایی برای واگذاری اوپل قطعی است اما انجام یک معامله سریع و با عجله کاملاً از دستور کار خارج شده است .

مرکل گفته است : بیشتر مذارکات سخت و دشوار هستند و به شکیبایی و حوصله نیاز دارند.

جان اسمیت مذارکه کننده ارشد جنرال موتورز نیز گفته است که باید پیشنهادهای ارائه شده را بررسی عمیق تری کرد.طبقه بندی: نمایشگاه ماشین، 
برچسب ها: Opel، اپل، جنرالز موتور،
ارسال توسط نیما
آرشیو مطالب
نظر سنجی
قالب جدید چطوره؟


صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها
blogskin

موبایل

فال حافظ

دانلود

خرید اینترنتی