تبلیغات
“دنا” سومین خودرو با برند ملی - 31 تصادف در هر ساعت
“دنا” سومین خودرو با برند ملی
عکس داغ داغ رو از اینجا بگیرید..........
با سلام خدمت همه بازدیکنندگان محترم متاسفانه به دلیل مشغله های اینجانب یه چند ماهی وبلاگ خوابیده بود به طوری که بازدید روزانه به زیر 100 نفر رسید. خوشتبختانه تونستم با برنامه ریزی که انجام دادم یه وقت کوچکی برای آپدیت کردن این وبلاگ پیدا کنم و امیدوارم بتونم در خدمت شما دوستداران ماشین باشم و این فرصت رو غنیمت میدونم و تعدادی از کارهای انجام شده و همچنین برنامه هایی که در آینده انجام خواهد شد رو خدمتتون ارائه میدم: کارهای انجام شده: 1-تغییر فالب جهت جلوگیری از یکنواختی و همچنین بهینه شده با اینترنت های کم سرعت 2-اضافه شدن بخش تبلیغات و فروشگاه به سایت (فروشگاه اختصاصی سایت نیست) 3-پاسخگویی به نظرات دوستان 4-ارسال لینک وبلاگ به سایر وبلاگ ها جهت همکاری بیشتر و بالا رفتم بازدید روزانه 5-بهینه سازی وبلاگ برای هر چه بهتر دیده شدن در موتورهای جستجوگر 6-...... برنامه های آینده: 1-اضافه شدن فروشگاه اختصاصی وبلاگ 2-تبدیل وبلاگ به سایت با همکاری شما دوستان و سروران گرامی 3-طراحی اختصاصی قالب سایت یا وبلاگ لطفا در نظرسنجی های سایت شرکت کنید. از اینکه ما را همراهی میکنید سپاسگذارم و امیدوارم با کمک شما دوستان بتونیم به اهداف این وبلاگ دست پیدا کنیم.


بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 25 مرداد 1388

به گزارش خبرخودرو ، رئیس کل بیمه مرکزی ایران با اشاره به 31 تصادف خودرو در ساعت گفت : هر ساعت 2 و هفت دهم نفر ( 10 ساعت ؛ 27 نفر) در کشور در تصادفات جاده ای ، جان خود را از دست می دهند که بالاترین رقم در جهان است.

به گزارش خبرنگار خبرخبرخودرو ، جواد فرشباف ماهریان به رشد 36 درصدی صدور بیمه نامه شخص ثالث در سال گذشته درمقایسه با 1386 اشاره کرد و افزود: براساس گزارش مجمع شرکت های خصوصی بیمه ، این بخش پارسال حدود 108 میلیارد تومان سوددهی داشت که نسبت به 1386، رشد 16 درصدی را در سوددهی فعالیت بخش خصوصی بیمه نشان می دهد.

وی در باره افزایش حادثه تصادف در کشور هم گفت : با تمام کمک هایی که صنعت بیمه برای دستگاه های کنترل کننده دارد آمار قابل توجهی از کاهش تصادف نداریم.

فرشباف با ارائه گزارشی از عملکرد بیمه مرکزی ایران با اشاره به رشد هفت میلیونی صدور بیمه نامه گفت : سال 1386 حدود 24 میلیون بیمه نامه صادر شد که پارسال به31 میلیون فقره رسیده است.

رئیس کل بیمه مرکزی ایران با اشاره به 12 میلیون واحد مسکونی شهری و 5 میلیون واحد مسکونی روستایی تصریح کرد: یک میلیون و 100 هزار واحد مسکونی در سراسر کشور بیمه است.

فرشباف ماهریان درباره واگذاری شرکت های بیمه آسیا، البرز و دانا گفت : این شرکت ها در آینده نزدیک به بورس وارد می شود و با واگذاری آنها ، سهم بخش خصوصی بیمه از بازار به 53 درصد می رسد.

طبقه بندی: نمایشگاه ماشین، 
ارسال توسط نیما
آرشیو مطالب
نظر سنجی
قالب جدید چطوره؟


صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها
blogskin

موبایل

فال حافظ

دانلود

خرید اینترنتی