تبلیغات
“دنا” سومین خودرو با برند ملی - آخرین قیمت انواع خودرو در بازار تهران
“دنا” سومین خودرو با برند ملی
عکس داغ داغ رو از اینجا بگیرید..........
با سلام خدمت همه بازدیکنندگان محترم متاسفانه به دلیل مشغله های اینجانب یه چند ماهی وبلاگ خوابیده بود به طوری که بازدید روزانه به زیر 100 نفر رسید. خوشتبختانه تونستم با برنامه ریزی که انجام دادم یه وقت کوچکی برای آپدیت کردن این وبلاگ پیدا کنم و امیدوارم بتونم در خدمت شما دوستداران ماشین باشم و این فرصت رو غنیمت میدونم و تعدادی از کارهای انجام شده و همچنین برنامه هایی که در آینده انجام خواهد شد رو خدمتتون ارائه میدم: کارهای انجام شده: 1-تغییر فالب جهت جلوگیری از یکنواختی و همچنین بهینه شده با اینترنت های کم سرعت 2-اضافه شدن بخش تبلیغات و فروشگاه به سایت (فروشگاه اختصاصی سایت نیست) 3-پاسخگویی به نظرات دوستان 4-ارسال لینک وبلاگ به سایر وبلاگ ها جهت همکاری بیشتر و بالا رفتم بازدید روزانه 5-بهینه سازی وبلاگ برای هر چه بهتر دیده شدن در موتورهای جستجوگر 6-...... برنامه های آینده: 1-اضافه شدن فروشگاه اختصاصی وبلاگ 2-تبدیل وبلاگ به سایت با همکاری شما دوستان و سروران گرامی 3-طراحی اختصاصی قالب سایت یا وبلاگ لطفا در نظرسنجی های سایت شرکت کنید. از اینکه ما را همراهی میکنید سپاسگذارم و امیدوارم با کمک شما دوستان بتونیم به اهداف این وبلاگ دست پیدا کنیم.


بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 4 اردیبهشت 1390


با وجود تاكید مدیران خودروسازان بر ثبات قیمت محصولاتشان در سال 1390 ، اما بازار غیررسمی خودرو در تهران انگار همچنان به میل خود پیش می‌رود و درحالی‌كه برخی از خودروها از ثبات قیمت نسبی برخوردار بوده و حتا معدودی از آن‌ها كاهش قیمتی نیز نسبت به سال گذشته داشته‌اند، اما تعدادی از خودروها هم با افزایش قیمت مواجه شده‌اند.


در هفته گذشته قیمت پژو روآ دوگانه‌سوز مدل 90 13 معادل 10 میلیون تومان بوده است كه نسبت به قیمت آن در سال گذشته در حدود یك میلیون افزایش یافته است.

مدل بنزینی پژو 405 این هفته در بازار تهران 13 میلیون و 200 هزار تومان معامله می‌شد كه كاهش قیمت آن نسبت به سال گذشته در حدود 300 هزار تومان بوده است، اما مدل دوگانه‌سوز آن 14 میلیون و 600 هزار تومان قیمت داشت كه افزایش قیمت بیش از 300 هزار تومانی را تجربه كرده است.

سمند ال.ایكس تك‌سوز در حالی 15 میلیون و صد هزار تومان به فروش می‌رسد كه قیمت آن پیش از تعطیلات عید 14 میلیون و300 هزار تومان بود. مدل دو گانه‌سوز این خودرو با اختلاف قیمتی بیش از یك میلیون تومان با مدل تك سوز 16 میلیون و 200 هزار تومان قیمت دارد كه افزایش قیمت آن در حدود یك و نیم میلیون تومان بوده است.

تندر 90 پارس خودرو مدل E1 این هفته در بازار تهران 13 میلیون و 700 هزار تومان بوده است و مدل E2 آن 15 میلیون و 800 هزار تومان معامله شده است كه به طور میانگین در حدود 300 هزار تومان افزایش قیمت داشته است.

این در حالی است كه همچنان تندر 90 محصول ایران خودرو با اختلاف قیمتی در حدود 200 هزار تومان با محصول پارس خودرو به فروش می‌رسد.

در هفته گذشته قیمت 206 اس.دی 16 میلیون و 900 هزار تومان بوده است. 206 تیپ 5 نیز 16 میلیون و صد هزار تومان معامله می‌شود.

206 تیپ 6 با دنده اتوماتیك كه در بازار كمیاب است، 18 میلیون و 700 هزار تومان به فروش می‌رسد كه 300 هزار تومان بیشتر از آخرین قیمت‌های بازار خودرو در سال گذشته است.

همچنین در هفته گذشته پژو پارس تك‌سوز 17 میلیون و 500 هزار تومان بود كه كاهش نیم میلیون تومانی قیمت را نشان می دهد اما پژو پارس دو گانه‌سوز 18 میلیون و 700 هزار تومان به فروش رسیده است، كه 700 هزار تومان بیشتر از قیمت قبلی آن است.

پژو 207i دنده دستی در هفته گذشته با قیمت 17 میلیون و 400 هزار تومان و مدل اتوماتیك آن 20 میلیون و 500 هزار تومان بود.

در محصولات سایپا در حالی كه پراید 111 در بازار كمیاب شده است قیمت مدل فول‌آپشن آن تا 9 میلیون تومان بالا رفته است و مدل بدون فرمان هیدرولیك آن هشت میلیون و 700 هزار تومان فروخته می شود.

پراید 132 معمولی هشت میلیون و 350 هزار تومان و مدل دارای فرمان هیدرولیك آن هشت میلیون و 600 هزار تومان است.

پراید 141 دیگر محصول سایپا كه در بازار كمیاب شده است هشت میلیون و 200 هزار تومان برای مدل معمولی و هشت میلیون و 500 هزار تومان برای مدل دارای فرمان هیدرولیك به فروش می‌رسد.

ریو دیگر محصول گروه خودرو سازی سایپا همچنان به قیمت 14 میلیون و250 هزار تومان فروخته می شود ، مگان از معدود خودروهای موجود در بازار داخل است كه نسبت به سال گذشته افت قیمت صد هزار تومانی را تجربه كرده و قیمت آن از 32 میلیون تومان به 31 میلیون و 900 هزار تومان رسیده است.

منبع : ایسنا
طبقه بندی: قیمت اتومبیل، 
برچسب ها: قیمت، ماشین، دنا،
ارسال توسط نیما
آرشیو مطالب
نظر سنجی
قالب جدید چطوره؟


صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها
blogskin

موبایل

فال حافظ

دانلود

خرید اینترنتی