تبلیغات
“دنا” سومین خودرو با برند ملی - خودروی جیمز باند به حراج گذاشته شد
“دنا” سومین خودرو با برند ملی
عکس داغ داغ رو از اینجا بگیرید..........
با سلام خدمت همه بازدیکنندگان محترم متاسفانه به دلیل مشغله های اینجانب یه چند ماهی وبلاگ خوابیده بود به طوری که بازدید روزانه به زیر 100 نفر رسید. خوشتبختانه تونستم با برنامه ریزی که انجام دادم یه وقت کوچکی برای آپدیت کردن این وبلاگ پیدا کنم و امیدوارم بتونم در خدمت شما دوستداران ماشین باشم و این فرصت رو غنیمت میدونم و تعدادی از کارهای انجام شده و همچنین برنامه هایی که در آینده انجام خواهد شد رو خدمتتون ارائه میدم: کارهای انجام شده: 1-تغییر فالب جهت جلوگیری از یکنواختی و همچنین بهینه شده با اینترنت های کم سرعت 2-اضافه شدن بخش تبلیغات و فروشگاه به سایت (فروشگاه اختصاصی سایت نیست) 3-پاسخگویی به نظرات دوستان 4-ارسال لینک وبلاگ به سایر وبلاگ ها جهت همکاری بیشتر و بالا رفتم بازدید روزانه 5-بهینه سازی وبلاگ برای هر چه بهتر دیده شدن در موتورهای جستجوگر 6-...... برنامه های آینده: 1-اضافه شدن فروشگاه اختصاصی وبلاگ 2-تبدیل وبلاگ به سایت با همکاری شما دوستان و سروران گرامی 3-طراحی اختصاصی قالب سایت یا وبلاگ لطفا در نظرسنجی های سایت شرکت کنید. از اینکه ما را همراهی میکنید سپاسگذارم و امیدوارم با کمک شما دوستان بتونیم به اهداف این وبلاگ دست پیدا کنیم.


بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 10 آبان 1389
یکی از خودروهای جیمز باند در چندین فیلم پر فروش، در لندن به حراج گذاشته شد.
مسئولان موسسه حراج کننده پیش بینی کرده اند خودروی موسوم به "استون مارتین"، که به وسائل جانبی متعددی از جمله صندلی قابل پرتاب مجهز است، به مبلغ پنج میلیون و پانصد هزار دلار به فروش برسد.
به گزارش خبرگزاری فرانسه از لندن، شان کانری، هنرپیشه معروفی که بسیاری از نقشهای جیمز باند را از جمله در فیلمهای "انگشت طلا" و "عملیات رعد آسا" بازی کرد، در صحنه های بسیاری از خودروی نقره ای "استون مارتین" استفاده کرد. این خودرو به وسایلی مانند مسلسل، سپر ضد زرهی، سامانه جستجوگر و رادار، پلاک های قابل تغییر توسط راننده در حین رانندگی، سامانه ای که روی جاده روغن می ریزد، تلفن تعبیه شده روی در راننده، مجهز است.


ارسال توسط نیما
آرشیو مطالب
نظر سنجی
قالب جدید چطوره؟


صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها
blogskin

موبایل

فال حافظ

دانلود

خرید اینترنتی