تبلیغات
“دنا” سومین خودرو با برند ملی - قیمت CNG بیش از دو برابر می‌شود
“دنا” سومین خودرو با برند ملی
عکس داغ داغ رو از اینجا بگیرید..........
با سلام خدمت همه بازدیکنندگان محترم متاسفانه به دلیل مشغله های اینجانب یه چند ماهی وبلاگ خوابیده بود به طوری که بازدید روزانه به زیر 100 نفر رسید. خوشتبختانه تونستم با برنامه ریزی که انجام دادم یه وقت کوچکی برای آپدیت کردن این وبلاگ پیدا کنم و امیدوارم بتونم در خدمت شما دوستداران ماشین باشم و این فرصت رو غنیمت میدونم و تعدادی از کارهای انجام شده و همچنین برنامه هایی که در آینده انجام خواهد شد رو خدمتتون ارائه میدم: کارهای انجام شده: 1-تغییر فالب جهت جلوگیری از یکنواختی و همچنین بهینه شده با اینترنت های کم سرعت 2-اضافه شدن بخش تبلیغات و فروشگاه به سایت (فروشگاه اختصاصی سایت نیست) 3-پاسخگویی به نظرات دوستان 4-ارسال لینک وبلاگ به سایر وبلاگ ها جهت همکاری بیشتر و بالا رفتم بازدید روزانه 5-بهینه سازی وبلاگ برای هر چه بهتر دیده شدن در موتورهای جستجوگر 6-...... برنامه های آینده: 1-اضافه شدن فروشگاه اختصاصی وبلاگ 2-تبدیل وبلاگ به سایت با همکاری شما دوستان و سروران گرامی 3-طراحی اختصاصی قالب سایت یا وبلاگ لطفا در نظرسنجی های سایت شرکت کنید. از اینکه ما را همراهی میکنید سپاسگذارم و امیدوارم با کمک شما دوستان بتونیم به اهداف این وبلاگ دست پیدا کنیم.


بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 9 آبان 1389
«قیمت گاز (CNG) به بیش از دو برابر افزایش خواهد یافت‌، بنابراین مردم فکر گاز 80 تومانی را نکنند». رییس ستاد مدیریت حمل‌ونقل و مصرف سوخت‌، در شرایطی این جمله را عنوان کرده که به گفته کارشناسان‌، تب خودروهای دوگانه سوز‌، تحت تاثیر قانون هدفمندی یارانه‌ها بالا خواهد گرفت.
آن‌طور که محمد رویانیان در گفت‌وگو عنوان کرده‌، قیمت گاز مورد نیاز خودروها‌، در جریان اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها‌، به بیش از دو برابر (بالای 80 تومان برای هر مترمکعب) افزایش خواهد یافت. این افزایش قیمت در حالی اعمال خواهد شد که نشانه‌های محسوسی در مورد رشد استقبال مشتریان از خودروهای دوگانه سوز به چشم می‌آید. حتی برخی اخبار از هجوم دارندگان خودروهای سواری به کارگاه‌های غیرمجاز‌، برای دوگانه سوز کردن خودروهایشان حکایت دارد. هم اکنون نه تعداد جایگاه‌های گاز به حد قابل قبولی رسیده و نه می‌توان از مشکلات فنی دوگانه‌سوزها چشم‌پوشی کرد و در این بین‌، تنها انگیزه‌ای که برای خرید این نوع خودروها وجود دارد‌، قیمت پایین گاز در برابر بنزین است. رییس ستاد مدیریت حمل و نقل و مصرف سوخت‌، در ادامه همچنین تاکید کرده که تبدیل خودروهای شخصی به دوگانه‌سوز در کارگاه‌های مجاز‌، تا سال 1390 به مرحله اجرا در می‌آید. به گفته رویانیان‌، ستاد قصد دارد به‌زودی تعداد جایگاه‌های cng بیشتری را برای خودروهای عمومی‌اختصاص دهد‌، که در این صورت فضا برای سوخت‌گیری خودروهای شخصی از وضع موجود نیز کمتر می‌شود.طبقه بندی: اخبار خودرویی کشور، 
ارسال توسط نیما
آرشیو مطالب
نظر سنجی
قالب جدید چطوره؟


صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها
blogskin

موبایل

فال حافظ

دانلود

خرید اینترنتی