تبلیغات
“دنا” سومین خودرو با برند ملی - شماره گذاری رونیز هم متوقف شد
“دنا” سومین خودرو با برند ملی
عکس داغ داغ رو از اینجا بگیرید..........
با سلام خدمت همه بازدیکنندگان محترم متاسفانه به دلیل مشغله های اینجانب یه چند ماهی وبلاگ خوابیده بود به طوری که بازدید روزانه به زیر 100 نفر رسید. خوشتبختانه تونستم با برنامه ریزی که انجام دادم یه وقت کوچکی برای آپدیت کردن این وبلاگ پیدا کنم و امیدوارم بتونم در خدمت شما دوستداران ماشین باشم و این فرصت رو غنیمت میدونم و تعدادی از کارهای انجام شده و همچنین برنامه هایی که در آینده انجام خواهد شد رو خدمتتون ارائه میدم: کارهای انجام شده: 1-تغییر فالب جهت جلوگیری از یکنواختی و همچنین بهینه شده با اینترنت های کم سرعت 2-اضافه شدن بخش تبلیغات و فروشگاه به سایت (فروشگاه اختصاصی سایت نیست) 3-پاسخگویی به نظرات دوستان 4-ارسال لینک وبلاگ به سایر وبلاگ ها جهت همکاری بیشتر و بالا رفتم بازدید روزانه 5-بهینه سازی وبلاگ برای هر چه بهتر دیده شدن در موتورهای جستجوگر 6-...... برنامه های آینده: 1-اضافه شدن فروشگاه اختصاصی وبلاگ 2-تبدیل وبلاگ به سایت با همکاری شما دوستان و سروران گرامی 3-طراحی اختصاصی قالب سایت یا وبلاگ لطفا در نظرسنجی های سایت شرکت کنید. از اینکه ما را همراهی میکنید سپاسگذارم و امیدوارم با کمک شما دوستان بتونیم به اهداف این وبلاگ دست پیدا کنیم.


بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه 7 آبان 1389
عدم نصب ترمز ضدقفل (abs)‌، باز هم برای خودروسازان دردسر آفرید و این بار شماره گذاری نیسان رونیز را متوقف کرد.پس از آنکه از اوایل هفته گذشته شماره گذاری تندر-90 مدل e0، به دلیل عدم نصب ترمز ضدقفل (abs)‌، به حالت تعلیق در آمد‌، رونیز هم به همان سرنوشت دچار شده و هم‌اکنون شماره گذاری آن متوقف است.
آن طور که خبر می‌رسد‌، راهور ناجا چند روزی است این شاسی بلند مونتاژی را به جرم نداشتن ترمز ضدقفل‌، شماره گذاری نمی‌کند تا رونیز در کنار تندر-90 مدل e0، فعلا در پارکینگ خودروسازان‌، خاک بخورد. در این مورد البته پارس خودرویی‌ها عنوان می‌کنند كه طبق مذاکرات صورت گرفته با راهور ناجا‌، مشکل رونیز به زودی حل خواهد شد‌، به نحوی که شماره گذاری این خودرو‌، بدون آنکه ترمز ضدقفل روی آن نصب شود‌، به روند طبیعی خود باز می‌گردد. ظاهرا پارس خودرویی‌ها دیگر تمایلی به ادامه مونتاژ رونیز نداشته و از همین رو با پلیس توافق کرده‌اند که رونیزهای باقیمانده را نیز بدون abs شماره‌گذاری كنند. در واقع مسوولان پارس خودرو معتقدند که چون تولید رونیز تقریبا متوقف شده‌، دیگر نیازی به absدار کردن باقیمانده تولیدات این محصول نیست. رونیز از چند سال پیش میهمان پارس خودرو شد و از آنجا که خودروهای شاسی بلند زیادی در بازار موجود نبود‌، استقبال خوبی از این محصول شد. البته بعدها با توجه به ورود شاسی بلندهای وارداتی‌، بازار رونیز به تدریج افت کرد و پارس خودرو نیز همزمان از تیراژ این شاسی بلند کاست. رونیز حتی زمانی قرار بود تحت نظارت پارس خودرویی‌ها‌، در زاگرس خودرو به مونتاژ برسد که ظاهرا این موضوع نیز منتفی شده است.
رونیز اگرچه هم اکنون 31 میلیون و 75 هزار تومان در بازار قیمت دارد‌، اما با توجه به توقف شماره‌گذاری و برنامه پارس خودرو برای حذف این محصول‌، قطعا منحنی قیمت آن با تغییراتی روبه‌رو خواهد شد.طبقه بندی: اخبار خودرویی کشور، 
ارسال توسط نیما
آرشیو مطالب
نظر سنجی
قالب جدید چطوره؟


صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها
blogskin

موبایل

فال حافظ

دانلود

خرید اینترنتی