تبلیغات
“دنا” سومین خودرو با برند ملی - مشارکت شرکت چینی و بلغاری
“دنا” سومین خودرو با برند ملی
عکس داغ داغ رو از اینجا بگیرید..........
با سلام خدمت همه بازدیکنندگان محترم متاسفانه به دلیل مشغله های اینجانب یه چند ماهی وبلاگ خوابیده بود به طوری که بازدید روزانه به زیر 100 نفر رسید. خوشتبختانه تونستم با برنامه ریزی که انجام دادم یه وقت کوچکی برای آپدیت کردن این وبلاگ پیدا کنم و امیدوارم بتونم در خدمت شما دوستداران ماشین باشم و این فرصت رو غنیمت میدونم و تعدادی از کارهای انجام شده و همچنین برنامه هایی که در آینده انجام خواهد شد رو خدمتتون ارائه میدم: کارهای انجام شده: 1-تغییر فالب جهت جلوگیری از یکنواختی و همچنین بهینه شده با اینترنت های کم سرعت 2-اضافه شدن بخش تبلیغات و فروشگاه به سایت (فروشگاه اختصاصی سایت نیست) 3-پاسخگویی به نظرات دوستان 4-ارسال لینک وبلاگ به سایر وبلاگ ها جهت همکاری بیشتر و بالا رفتم بازدید روزانه 5-بهینه سازی وبلاگ برای هر چه بهتر دیده شدن در موتورهای جستجوگر 6-...... برنامه های آینده: 1-اضافه شدن فروشگاه اختصاصی وبلاگ 2-تبدیل وبلاگ به سایت با همکاری شما دوستان و سروران گرامی 3-طراحی اختصاصی قالب سایت یا وبلاگ لطفا در نظرسنجی های سایت شرکت کنید. از اینکه ما را همراهی میکنید سپاسگذارم و امیدوارم با کمک شما دوستان بتونیم به اهداف این وبلاگ دست پیدا کنیم.


بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 6 آبان 1389
شرکت خودروسازی گریت وال great wall یکی از معدود شركت‌های خودروسازی چینی است که محصولاتش در اغلب بازارهای اروپایی و بازار آمریكا به فروش می‌رسد‌.
این شرکت خودروسازی در نظر دارد کارخانه‌ای در کشور بلغارستان بنا كرده و در این کارخانه محصولات مورد تقاضا در اروپا را تولید كند. سخنگوی این شرکت با اشاره به کمتر شدن هزینه تمام شده خودروها در صورت تولید در یک کشور اروپایی می‌گوید: این کارخانه با مشارکت شرکت خودروسازی لیتکس موتورlitex motor کشور بلغارستان ساخته می‌شود‌. سرمایه اولیه ساخت این کارخانه برابر با 260 میلیون دلار آمریكا اعلام شده است و این کارخانه برای 300 نفر فرصت شغلی ایجاد خواهد کرد‌. قرار است محصولات شركت‌های گریت وال و لیتکس موتور در این کارخانه تولید شود‌.
طبقه بندی: اخبار خودرویی جهان، 
ارسال توسط نیما
آرشیو مطالب
نظر سنجی
قالب جدید چطوره؟


صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها
blogskin

موبایل

فال حافظ

دانلود

خرید اینترنتی