تبلیغات
“دنا” سومین خودرو با برند ملی - هویت Stig برملا شد
“دنا” سومین خودرو با برند ملی
عکس داغ داغ رو از اینجا بگیرید..........
با سلام خدمت همه بازدیکنندگان محترم متاسفانه به دلیل مشغله های اینجانب یه چند ماهی وبلاگ خوابیده بود به طوری که بازدید روزانه به زیر 100 نفر رسید. خوشتبختانه تونستم با برنامه ریزی که انجام دادم یه وقت کوچکی برای آپدیت کردن این وبلاگ پیدا کنم و امیدوارم بتونم در خدمت شما دوستداران ماشین باشم و این فرصت رو غنیمت میدونم و تعدادی از کارهای انجام شده و همچنین برنامه هایی که در آینده انجام خواهد شد رو خدمتتون ارائه میدم: کارهای انجام شده: 1-تغییر فالب جهت جلوگیری از یکنواختی و همچنین بهینه شده با اینترنت های کم سرعت 2-اضافه شدن بخش تبلیغات و فروشگاه به سایت (فروشگاه اختصاصی سایت نیست) 3-پاسخگویی به نظرات دوستان 4-ارسال لینک وبلاگ به سایر وبلاگ ها جهت همکاری بیشتر و بالا رفتم بازدید روزانه 5-بهینه سازی وبلاگ برای هر چه بهتر دیده شدن در موتورهای جستجوگر 6-...... برنامه های آینده: 1-اضافه شدن فروشگاه اختصاصی وبلاگ 2-تبدیل وبلاگ به سایت با همکاری شما دوستان و سروران گرامی 3-طراحی اختصاصی قالب سایت یا وبلاگ لطفا در نظرسنجی های سایت شرکت کنید. از اینکه ما را همراهی میکنید سپاسگذارم و امیدوارم با کمک شما دوستان بتونیم به اهداف این وبلاگ دست پیدا کنیم.


بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 13 شهریور 1389

آیا هرچیزی که توسط آستون مارتین تولید شود، بهتر از هر چیزی است که توسط فراری ساخته می شود؟ آیا پورشه 911 واقعا چیزی فراتر از یک فولکس واگن مجلل شده نیست؟ آیا سه چرخه Reliant Robin انتخاب ممکن برای جایگزینی شاتل فضایی خراب است؟ و بالاخره، Stig چه کسی است؟

این ها سوالات متداولی هستند که تقریبا تمامی بینندگان و هواداران برنامه بسیار پرطرفدار و پر بیننده تاپ گیر (تخته گاز) در ذهن خود می پرورانند. و در مورد شخصیت Stig، این عبارت یکی از عباراتی است که بیشترین جستجو را در موتور جستجوگر اینترنتی گوگل به خود اختصاص داده است. افراد بسیاری نیز به عنوان استیگ معرفی شده اند. یکی از این افراد مایکل شوماخر، راننده مطرح فرمول یک بود که همین سال گذشته به یک باره با لباس سفید استیگ در این برنامه ظاهر شد و نقاب از چهره خود برداشت. البته این نمایشی بیش نبود.

شما هم وطنان عزیز نیز قطعا این برنامه را دیده اید و سوالاتی پیرامون شخصیت استیگ ذهن شما را نیز مشغول ساخته است. اگر دوست دارید در همین شک و هیجان این شخصیت باقی بمانید پیشنهاد می کنم همین حالا این صفحه را ببندید چون می خواهیم راز استیگ را برملا سازیم. خوب... هنوز با ما هستید؟ باید بگویم با شواهدی که منابع آگاه ارائه داده اند، ظاهرا این شخصیت کسی نیست جز بِن کالینز. این مسئله با بررسی پرونده مالی کمپانی Collins Autosport، که کمپانی بن کالینز می باشد، رو شد. لازم به ذکر است کالینز در فیلم ذره ای آرامش جیمز باند نیز به عنوان بدل آستون مارتین او را می راند.

بنابه گزارش های منتشر شده، حساب این راننده سابق قرمول 3 در سال 2003 به یک باره با افزایشی قابل توجه روبرو شد. این دقیقا همان زمانی بود که شخصیت استیگ سفید، جای شخصیت استیگ سیاه را که به تازگی مرجوم شده در برنامه تاپ گیر گرفت. آن گونه که در گزارش آمده، این مبلغ از سرویس رانندگی شبکه BBC و مخصوصا برنامه تاپ گیر به حساب او واریز شده است.

خوب، به نظر می رسد مسئله Stig هم به خوبی و خوشی حل شد و شما عزیزان می توانید ذهن خود را از این مسئله به مسئله نه چندان مهم آب و نان معطوف سازید!

منبع :Cariran.ir

ارسال توسط نیما
آرشیو مطالب
نظر سنجی
قالب جدید چطوره؟


صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها
blogskin

موبایل

فال حافظ

دانلود

خرید اینترنتی