تبلیغات
“دنا” سومین خودرو با برند ملی - سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد ایران:ماکسیما،با کیفیت ترین خودرو ایران
“دنا” سومین خودرو با برند ملی
عکس داغ داغ رو از اینجا بگیرید..........
با سلام خدمت همه بازدیکنندگان محترم متاسفانه به دلیل مشغله های اینجانب یه چند ماهی وبلاگ خوابیده بود به طوری که بازدید روزانه به زیر 100 نفر رسید. خوشتبختانه تونستم با برنامه ریزی که انجام دادم یه وقت کوچکی برای آپدیت کردن این وبلاگ پیدا کنم و امیدوارم بتونم در خدمت شما دوستداران ماشین باشم و این فرصت رو غنیمت میدونم و تعدادی از کارهای انجام شده و همچنین برنامه هایی که در آینده انجام خواهد شد رو خدمتتون ارائه میدم: کارهای انجام شده: 1-تغییر فالب جهت جلوگیری از یکنواختی و همچنین بهینه شده با اینترنت های کم سرعت 2-اضافه شدن بخش تبلیغات و فروشگاه به سایت (فروشگاه اختصاصی سایت نیست) 3-پاسخگویی به نظرات دوستان 4-ارسال لینک وبلاگ به سایر وبلاگ ها جهت همکاری بیشتر و بالا رفتم بازدید روزانه 5-بهینه سازی وبلاگ برای هر چه بهتر دیده شدن در موتورهای جستجوگر 6-...... برنامه های آینده: 1-اضافه شدن فروشگاه اختصاصی وبلاگ 2-تبدیل وبلاگ به سایت با همکاری شما دوستان و سروران گرامی 3-طراحی اختصاصی قالب سایت یا وبلاگ لطفا در نظرسنجی های سایت شرکت کنید. از اینکه ما را همراهی میکنید سپاسگذارم و امیدوارم با کمک شما دوستان بتونیم به اهداف این وبلاگ دست پیدا کنیم.


بر اساس اعلام نتایج آخرین رده بندی کیفی از جانب شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، ماکسیما، کیفی ترین خودرو کشور شناخته شد.

بر اساس اعلام نتایج آخرین رده بندی کیفی ترین خودروهای ساخت داخل، خودرو مگان شرکت پارس خودرو نیز همچون هفته های قبل در رده کیفی ترین خودروهای کشور قرار گرفت ومکان سوم جدول رده بندی کیفی ترین خودروهای ساخت داخل را به خود اختصاص داد.

همچنین تندر90 شرکت ایران خودرو در مقام چهارم و 206 معمولی و SD این شرکت نیز که در هفته های گذشته و در غیاب ماکسیما به سطح بالای جدول آمده بود در مکان ششم و هفتم جدول قرا گرفت.

در آخرین رده بندی اعلام شده توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در هفته هفتم سال 1389، خودرو مگان ساخت شرکت پارس خودرو حائز کسب سطح کیفی A+، به عنوان بالاترین سطح کیفیت شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران شد.

در این گزارش آمده است شرکت پارس خودرو در سال 89 نیز همچون سال های گذشته با هدف ماندگاری در عنوان کیفی ترین خودروسازی کشور و تبدیل شدن به کیفی ترین خودروسازی خاورمیانه، تولید خودروهای خود را با شمارگان و کیفیت بسیار بالا ادامه خواهد داد و با همت مضاعف و کار مضاعف از همه توان خود برای بالابردن ضریب ایمنی و رفاهی متقاضیان استفاده خواهد کرد.

در پایان این گزارش تصریح شده است شرکت پارس خودرو با تکیه بر افزایش کیفی بر تمام محصولات خود و پرهیز از بزرگ نمایی تک محصولی، با ورود خودروهای جدید دیگری به سبد محصولات با کیفیت خود مانند نیسان تینا و نیسان قشقایی، پارس خودرو گامهای بلند دیگری در عرصه تولید خودروهای با کیفیت و ایمن در کشور برداشته است.
طبقه بندی: اخبار خودرویی کشور، 
ارسال توسط نیما
آرشیو مطالب
نظر سنجی
قالب جدید چطوره؟


صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها
blogskin

موبایل

فال حافظ

دانلود

خرید اینترنتی