تبلیغات
“دنا” سومین خودرو با برند ملی - بازار خودرو در خواب زمستانی به‌سر می‌برد
“دنا” سومین خودرو با برند ملی
عکس داغ داغ رو از اینجا بگیرید..........
با سلام خدمت همه بازدیکنندگان محترم متاسفانه به دلیل مشغله های اینجانب یه چند ماهی وبلاگ خوابیده بود به طوری که بازدید روزانه به زیر 100 نفر رسید. خوشتبختانه تونستم با برنامه ریزی که انجام دادم یه وقت کوچکی برای آپدیت کردن این وبلاگ پیدا کنم و امیدوارم بتونم در خدمت شما دوستداران ماشین باشم و این فرصت رو غنیمت میدونم و تعدادی از کارهای انجام شده و همچنین برنامه هایی که در آینده انجام خواهد شد رو خدمتتون ارائه میدم: کارهای انجام شده: 1-تغییر فالب جهت جلوگیری از یکنواختی و همچنین بهینه شده با اینترنت های کم سرعت 2-اضافه شدن بخش تبلیغات و فروشگاه به سایت (فروشگاه اختصاصی سایت نیست) 3-پاسخگویی به نظرات دوستان 4-ارسال لینک وبلاگ به سایر وبلاگ ها جهت همکاری بیشتر و بالا رفتم بازدید روزانه 5-بهینه سازی وبلاگ برای هر چه بهتر دیده شدن در موتورهای جستجوگر 6-...... برنامه های آینده: 1-اضافه شدن فروشگاه اختصاصی وبلاگ 2-تبدیل وبلاگ به سایت با همکاری شما دوستان و سروران گرامی 3-طراحی اختصاصی قالب سایت یا وبلاگ لطفا در نظرسنجی های سایت شرکت کنید. از اینکه ما را همراهی میکنید سپاسگذارم و امیدوارم با کمک شما دوستان بتونیم به اهداف این وبلاگ دست پیدا کنیم.


بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 10 بهمن 1388
بازار خودرو در هفته‌ای كه گذشت، همچنان در خواب زمستانی به سر برده و در این بین قیمت انواع خودروهای پرطرفدار نیز فرق چندانی نكرد.
بازار خودرو كشور در حالی روزهای آغازین بهمن ماه سال جاری را پشت سر می‌گذارد كه همچنان تقاضا برای خرید خودرو در کشور روندی غیرصعودی داشته و بازار در رکورد نسبی به سر می‌برد.
بیش از چهار ماه است كه ركود شدیدی بر بازار خودر كشور سایه افكنده و فعالان بازار نگران ادامه این وضعیت هستند. با این وجود قبلا پیش‌بینی شده بود كه با اتمام فصل پاییز و آغاز فصل زمستان، بازار خودرو تا حدودی از ركود خارج شود كه البته این پیش‌بینی هنوز محقق نشده است.
البته برخی از کارشناسان نیز اعتقاد دارند که با نزدیک شدن شب عید، بازار خودرو نیز تا حدودی رونق خواهد گرفت. حال باید منتظر ماند و دید که آیا این پیش بینی به حقیقت خواهد پیوست یا خیر. نكته جالب اینجاست كه با وجود شرایط حاكم بر بازار و كاهش تقاضای خرید، قیمت خودروها تغییر و تحول چندانی را تجربه نكرده و حتی نرخ برخی از مدل‌ها افزایش هم یافته است.
كارشناسان اعتقاد دارند تا زمانی كه انحصار بازار داخلی خودرو همچنان باقی بماند و تعرفه واردات خودرو به كشور نیز كاهش پیدا نكند، قیمت خودرو در بازار به‌طور اصولی كاهش نخواهد یافت.
در هفته‌ای كه گذشت، قیمت پژو 405 دوگانه‌سوز روی نرخ 14‌ میلیون و 800 هزار تومان ثابت ماند و مدل بنزین‌سوز آن نیز با قیمتی معادل 13 میلیون و 300 هزار تومان خرید و فروش شد.
همچنین پژو پارس دوگانه‌سوز با قیمت 18‌ میلیون و 100 هزار تومان خرید و فروش شد، در حالی كه مدل بنزین‌سوز آن 17‌ میلیون و 200‌ هزار تومان به فروش رفت.
پژو روآ نیز با قیمت حدود هشت میلیون و 400 هزار تومان خرید و فروش شد. مدل دوگانه‌سوز این خودرو با قیمتی معادل هشت میلیون و 700 هزار تومان فروخته می‌شود.
در خانواده سمند طی هفته‌ای كه گذشت هیچ تغییر قیمتی خاصی رخ نداد. سمند معمولی دوگانه‌سوز 14 میلیون و 500‌ هزار تومان و نوع ال‌.ایكس دوگانه‌سوز آن نیز با قیمت 16‌ میلیون و 100 هزار تومان خرید و فروش شد. سمند معمولی بنزین‌سوز با قیمت 13‌ میلیون و 500 هزار تومان به فروش رسید. همچنین سمند ال.‌ایكس بنزین‌سوز 15‌ میلیون تومان خرید و فروش شد. سورن نیز 16‌ میلیون و 700‌ هزار تومان به فروش رسید.
قیمت پژو206 تیپ2 نیز در هفته‌ای كه گذشت، حدود 13 میلیون و 600 هزار تومان خرید و فروش شد.
این در حالیست كه مدل‌ پژو206 صندوق‌دار V9 با قیمت 19 میلیون و 500‌ هزار تومان به فروش رسید. مدل V8 نیز با قیمتی معادل 16 میلیون و 600 هزار تومان به فروش رفت. مدل V20 هم 14میلیون و 500 تومان خرید و فروش شد.
پراید در هفته‌ای كه گذشت نوسان قیمتی فاحشی را تجربه نكرد؛ به طوری كه مدل دوگانه‌سوز این خودرو هشت میلیون و 800 هزار تومان قیمت داشت و مدل بنزین‌سوز آن نیز هفت‌ میلیون و 750‌ هزار تومان خرید و فروش شد.
همچنین سایپا 141 با قیمتی معادل هفت میلیون و 950 هزار تومان و سایپا 132 نیز با همین قیمت خرید و فروش شد.
قیمت ریو نیز روی 13‌ میلیون و 700 هزار تومان ثابت ماند. زانتیا نیز طی هفته گذشته 27 میلیون و 200 هزار تومان خرید و فروش شد كه نوسان خاصی را نشان نمی‌دهد.
اما در هفته‌ای كه گذشت، قیمت مدل‌های E1 و E2 تندر90 دستخوش تغییرات چندانی نشد و این دو مدل خودرو به ترتیب 12 میلیون و 700 و 15 میلیون و 100 هزار تومان خرید و فروش شدند. این در شرایطی است كه قیمت تندر90 در مدل E0 روی رقم 11 میلیون و 500 هزار تومان باقی ماند.طبقه بندی: قیمت اتومبیل، 
برچسب ها: قیمت ماشین،
ارسال توسط نیما
آرشیو مطالب
نظر سنجی
قالب جدید چطوره؟


صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها
blogskin

موبایل

فال حافظ

دانلود

خرید اینترنتی