تبلیغات
“دنا” سومین خودرو با برند ملی - دستور العمل تویوتا برای صاحبان خودروهای معیوب
“دنا” سومین خودرو با برند ملی
عکس داغ داغ رو از اینجا بگیرید..........
با سلام خدمت همه بازدیکنندگان محترم متاسفانه به دلیل مشغله های اینجانب یه چند ماهی وبلاگ خوابیده بود به طوری که بازدید روزانه به زیر 100 نفر رسید. خوشتبختانه تونستم با برنامه ریزی که انجام دادم یه وقت کوچکی برای آپدیت کردن این وبلاگ پیدا کنم و امیدوارم بتونم در خدمت شما دوستداران ماشین باشم و این فرصت رو غنیمت میدونم و تعدادی از کارهای انجام شده و همچنین برنامه هایی که در آینده انجام خواهد شد رو خدمتتون ارائه میدم: کارهای انجام شده: 1-تغییر فالب جهت جلوگیری از یکنواختی و همچنین بهینه شده با اینترنت های کم سرعت 2-اضافه شدن بخش تبلیغات و فروشگاه به سایت (فروشگاه اختصاصی سایت نیست) 3-پاسخگویی به نظرات دوستان 4-ارسال لینک وبلاگ به سایر وبلاگ ها جهت همکاری بیشتر و بالا رفتم بازدید روزانه 5-بهینه سازی وبلاگ برای هر چه بهتر دیده شدن در موتورهای جستجوگر 6-...... برنامه های آینده: 1-اضافه شدن فروشگاه اختصاصی وبلاگ 2-تبدیل وبلاگ به سایت با همکاری شما دوستان و سروران گرامی 3-طراحی اختصاصی قالب سایت یا وبلاگ لطفا در نظرسنجی های سایت شرکت کنید. از اینکه ما را همراهی میکنید سپاسگذارم و امیدوارم با کمک شما دوستان بتونیم به اهداف این وبلاگ دست پیدا کنیم.


بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 10 بهمن 1388
گروه بین الملل: تا به حال حتماً همه صاحبان خودروهای تویوتا متوجه شده اند که خودرهای این شرکت دیگر مثل گذشته مقابل اطمینان نیستند.

به گزارش خبرخودرو، تا کنون هشت مدل از خودروهای ساخت این شرکت به دلیل نقص سیستم پدال های گاز و گیر کردن آنها که موجب افزایش ناخواسته سرعت می گیرد به شرکت فراخوانده شده اند و از همه فروشندگان و نمایندگی های فروش خواسته شده است که از فروش این هشت مدل خودداری کنند.

توقف تولید این مدل ها که تویوتا کمری و کرولانیز خبر آنها هستند خسارت زیادی را به شرکت وارد کرده ، از سوی دیگر توقف فروش این دو خودروی مشهور که به تنهایی 57% از سهم فروش تویوتا موتورز را به خود اختصاص می دهند باعث شده که شرکت نه تنها با خسارت جدی رو به رو شود بلکه محبوبیت خود را نیز از دست دهد.

تویوتا فعلاً با ارائه دستور اعلامی از مردم خواسته که به محظ مواجه با سفتی و یا گیر کردن پدالهای گاز خودروهای خود را متوقف و یا آن را به نزدیکترین تعمیر گاه مجاز منتقل کنند.

دستور العمل شرکت برای هشت مدل خودرو دچار نقص فنی به شرح زیر است.

1- اگر مجبور هستید که خودروی خود را سریعا متوقف کنید ، هر دو پای خود را به طور همزمان و با فشار زیاد و ممتد بر روی پذال ترمز قرار دهید توجه داشته باشید که فشار مقطعی پدال ترمز منجر به خالی کردن آن و عدم کنترل خودرو خواهد شد.

2- دنده خود را در وضعیت خلاص (N) قرار داده و با استفاده از ترمز خودرو خود را به حاشیه جاده منتقل کرده و حتماً خودرو را خاموش کنید.

3- اگر قادر به خلاص کردن دنده نیستید ، حتماً موتورها را خاموش کنید، این حرکت نه تنها باعث نخواهد شد که کنترل و هدایت وسیله نقلیه خود را از دست دهید بلکه سبب خواهد شد تا سیستم گاز یا شتاب دهنده خودرو غیر فعال شود اگر خودرو شما مجحز به دکمه استارت – استاپ (start/stap) می باشد، آن را برای حداقل سه ثانیه محکم و متوالی فشار دهید تا از خاموش شدن خودرو مطمئن شوید. به یادداشته باشید که نباید به این دکمه فقط یک فشار کوچک وارد کنید و بایستی آن را نگه دارید .

4- اگر خودرو شما مجحز به دکمه ضد حریق است آن را در حالت ACC قرار دهید تا موتور خودرو شما خاموش گردد . این کلید را از حالت ضد حریق خارج نکنید چرا که با این کار باعث قفل شدن فرمان خودرو شما می شود.
طبقه بندی: اخبار خودرویی کشور، 
برچسب ها: تویوتا،
ارسال توسط نیما
آرشیو مطالب
نظر سنجی
قالب جدید چطوره؟


صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها
blogskin

موبایل

فال حافظ

دانلود

خرید اینترنتی