تبلیغات
“دنا” سومین خودرو با برند ملی - هشدار چاوز به شرکتهای خودروسازی خارجی
“دنا” سومین خودرو با برند ملی
عکس داغ داغ رو از اینجا بگیرید..........
با سلام خدمت همه بازدیکنندگان محترم متاسفانه به دلیل مشغله های اینجانب یه چند ماهی وبلاگ خوابیده بود به طوری که بازدید روزانه به زیر 100 نفر رسید. خوشتبختانه تونستم با برنامه ریزی که انجام دادم یه وقت کوچکی برای آپدیت کردن این وبلاگ پیدا کنم و امیدوارم بتونم در خدمت شما دوستداران ماشین باشم و این فرصت رو غنیمت میدونم و تعدادی از کارهای انجام شده و همچنین برنامه هایی که در آینده انجام خواهد شد رو خدمتتون ارائه میدم: کارهای انجام شده: 1-تغییر فالب جهت جلوگیری از یکنواختی و همچنین بهینه شده با اینترنت های کم سرعت 2-اضافه شدن بخش تبلیغات و فروشگاه به سایت (فروشگاه اختصاصی سایت نیست) 3-پاسخگویی به نظرات دوستان 4-ارسال لینک وبلاگ به سایر وبلاگ ها جهت همکاری بیشتر و بالا رفتم بازدید روزانه 5-بهینه سازی وبلاگ برای هر چه بهتر دیده شدن در موتورهای جستجوگر 6-...... برنامه های آینده: 1-اضافه شدن فروشگاه اختصاصی وبلاگ 2-تبدیل وبلاگ به سایت با همکاری شما دوستان و سروران گرامی 3-طراحی اختصاصی قالب سایت یا وبلاگ لطفا در نظرسنجی های سایت شرکت کنید. از اینکه ما را همراهی میکنید سپاسگذارم و امیدوارم با کمک شما دوستان بتونیم به اهداف این وبلاگ دست پیدا کنیم.


بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه 4 دی 1388
گروه بین الملل: رئیس جمهور ونزوئلا به شرکتهای خودروساز خارجی فعال در این کشور هشدار داد.

به گزارش خبرخودرو ، هوگو چاوز از شرکتهای خودروساز خارجی خواست فناوری و تجربیات خود را در اختیار شرکتها و صنایع ونزوئلایی قرار دهند و در غیراینصورت این کشور را ترک کنند.

این هشدار ونزوئلا خطاب به شرکتهای خودروسازی جنرال موتورز آمریکا، تویوتای ژاپن و فیات ایتالیا بود که کارخانه های مونتاژ خودرو در ونزوئلا در اختیار دارند.

چاوز به این شرکتها هشدار داد شرکتهای خودروسازی روسی و چینی را جایگزین آنها خواهد کرد.

این اظهارات چاوز تازه ترین اقدام وی در چارچوب طرح دولتی کردن صنایع حساس در ونزوئلا از جمله در بخش انرژی و تولید سیمان است.
طبقه بندی: اخبار خودرویی جهان، 
ارسال توسط نیما
آرشیو مطالب
نظر سنجی
قالب جدید چطوره؟


صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها
blogskin

موبایل

فال حافظ

دانلود

خرید اینترنتی