تبلیغات
“دنا” سومین خودرو با برند ملی - تندر90 پارس خودرو در سطح کیفی بسیار خوب قرار گرفت
“دنا” سومین خودرو با برند ملی
عکس داغ داغ رو از اینجا بگیرید..........
با سلام خدمت همه بازدیکنندگان محترم متاسفانه به دلیل مشغله های اینجانب یه چند ماهی وبلاگ خوابیده بود به طوری که بازدید روزانه به زیر 100 نفر رسید. خوشتبختانه تونستم با برنامه ریزی که انجام دادم یه وقت کوچکی برای آپدیت کردن این وبلاگ پیدا کنم و امیدوارم بتونم در خدمت شما دوستداران ماشین باشم و این فرصت رو غنیمت میدونم و تعدادی از کارهای انجام شده و همچنین برنامه هایی که در آینده انجام خواهد شد رو خدمتتون ارائه میدم: کارهای انجام شده: 1-تغییر فالب جهت جلوگیری از یکنواختی و همچنین بهینه شده با اینترنت های کم سرعت 2-اضافه شدن بخش تبلیغات و فروشگاه به سایت (فروشگاه اختصاصی سایت نیست) 3-پاسخگویی به نظرات دوستان 4-ارسال لینک وبلاگ به سایر وبلاگ ها جهت همکاری بیشتر و بالا رفتم بازدید روزانه 5-بهینه سازی وبلاگ برای هر چه بهتر دیده شدن در موتورهای جستجوگر 6-...... برنامه های آینده: 1-اضافه شدن فروشگاه اختصاصی وبلاگ 2-تبدیل وبلاگ به سایت با همکاری شما دوستان و سروران گرامی 3-طراحی اختصاصی قالب سایت یا وبلاگ لطفا در نظرسنجی های سایت شرکت کنید. از اینکه ما را همراهی میکنید سپاسگذارم و امیدوارم با کمک شما دوستان بتونیم به اهداف این وبلاگ دست پیدا کنیم.


بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 3 آبان 1388
به گزارش خبرخودرو ، بر اساس آدیتC شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران تندر90 شرکت پارس خودرو بدون ایراد مهم ایمنی و فنی در سطح بسیار خوب قرارگرفت

به گزارش خبرنگار خبرخودرو ، دومین خودرو تندر90 این شرکت در آدیتC شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران شرکت کرد و توانست کلیه مجوزهای ایمنی و کیفی لازم را به خوبی کسب نماید .

بر اساس این گزارش ، آدیت C یکی از تست های بلند مدت شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران است که در آن ، یک خودرو شماره گذاری شده 20/000 کیلومتر را در شرایطی متفاوت پیمایش کرده و توسط بازرسین این شرکت مورد ارزیابی های فنی و ایمنی قرار می گیرد .

این گزارش حاکی است مسیرهای انتخاب شده برای آدیت C به نحوی طراحی و تعریف می شود که تمامی شرایط اقلیمی ، جغرافیایی و جاده ای ایران در آن لحاظ شده باشد و خودروها در شرایط متفاوت مورد ارزیابی قرار گیرند .

بر اساس گزارش ارسالی از شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران ، دومین خودرو تندر90

شرکت پارس خودرو که در طرح آدیتC ، مورد ارزیابی ارزیابان این شرکت قرار گرفته و کلیه نمرات کیفی مورد نظر را با موفقیت اخذ نموده است .

در پایان این گزارش آمده است : تندر90 شرکت پارس خودرو پس از پیمایش 20/000 کیلومتر

در شرایط مختلف جوی ، جغرافیایی ، اقلیمی و جاده ای بدون داشتن ایرادات A ، P و S

و ایرادات مهم ایمنی ، کیفی ، ، اساسی ، جزئی و ایرادات عملکردی منجر به توقف ، در سطح خودروهای بسیار خوب تولید داخل کشور قرار گرفته است .طبقه بندی: اخبار خودرویی کشور، 
برچسب ها: تندر، 90، لوگان، L90،
ارسال توسط نیما
آرشیو مطالب
نظر سنجی
قالب جدید چطوره؟


صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها
blogskin

موبایل

فال حافظ

دانلود

خرید اینترنتی